TRENÉRSKÉ LICENCE ČESKÉHO SVAZU TAEKWONDO WTF

 

TRENÉR I. TŘÍDY

Jméno Příjmení Číslo licence Datum udělení
Martin Srnka I - 001 ???
Václav Churavý I - 002 ???
Martin Röhrich I - 003 ???
Svatopluk Štípek I - 004 22.11.2000
Jiří Tomaňa I - 005 22.11.2000
Pavel Sütto I - 006 22.11.2000
Bohuslav Hybrant I - 007 26.03.2003
David Kovářík I - 008 15.04.2007
Patrik Špátzal I - 009 15.03.2008
Seražutdin Abdullajev Salichov I - 010 27.12.1999
Pavel Krejčí I - 011 23.03.2010

 

TRENÉR II. TŘÍDY

Jméno Příjmení Číslo licence Datum udělení
Milan Klukáček II - 001 14.06.1905
Petr Hulínský II - 002 17.04.2005
Jan Malchárek II - 003 14.06.1905
Marek Letl II - 023 08.09.2002
Marek Trešl II - 024 08.09.2002
Martin Břeň II - 025 08.09.2002
Václav Šídlo II - 026 08.09.2002
Tomáš Čermák II - 027 08.09.2002
Jan Mišina II - 028 08.09.2002
Robert Klimeš II - 029 08.09.2002
Václav Vašek II - 030 08.09.2002
Dalimil Tachecí II - 031 08.09.2002
Petr Limprecht II - 032 08.09.2002
Jindřich Racek II - 033 08.09.2002
Radim Kocháň II - 034 08.09.2002
Jitka Prokopová II - 036 08.09.2002
Petr Lacek II - 037 08.09.2002
Marek Doxanský II - 038 08.09.2002
Martin Rozínek II - 039 23.05.2003
Jan Novák II - 040 23.05.2003
Martin Kotačka II - 041 23.05.2003
Mozamel Hamidi II - 042 23.05.2003
Ondřej Havlíček II - 043 26.06.2005
Andrea Štěchová II - 044 26.06.2005
Michal Moca II - 045 07.04.2007
Youn Jea Lee II - 046 10.06.2005
Viktor Jankovský II - 047 25.05.2011
David Kadlec II - 048 22.01.2012

 

TRENÉR III. TŘÍDY

Tato trenérská třída umožňuje po dobu platnosti této třídy vedení výuky Taekwondo WTF v rámci oddílu pod dohledem odborného garanta jmenovaného Výkonným výborem svazu, pokud oddíl není veden trenérem II. nebo I. třídy. 

Jméno Příjmení Číslo licence Datum udělení
Jan Ludvík III - 021 11.12.2004
Roman Štědrý III - 023 11.12.2004
Pavel Černý III - 024 11.12.2004
Karel Kinzl III - 025 11.12.2004
Aleš Otáhal III - 026 11.12.2004
Adam Valenta III - 027 11.12.2004
Renata Frýdlová III - 028 11.12.2004
Tomáš Henych III - 029 11.12.2004
Pavla Karabínová III - 030 17.02.2007
Olga Kudrnáčová III - 031 17.02.2007
Michal Vejlupek III - 032 17.02.2007
Rudolf Zscherp III - 033 17.02.2007
Zuzana Lincová III - 034 17.02.2007
Petr Urban III - 035 17.02.2007
Jan Kotrč III - 036 17.02.2007
David Krčil III - 037 17.02.2007
Marian Pryszcz III - 038 17.02.2007
Michaela Feldmanová III - 039 17.02.2007
Viktor Jankovský III - 040 16.09.2007
Petr Štefl III - 041 16.09.2007
Tomáš Honěk III - 042 29.11.2008
Tereza Hendrychová III - 043 29.11.2008
Miroslav Syrový III - 044 29.11.2008
Robert Husák III - 045 29.11.2008
Věra Komrsová III - 046 05.03.2009
Zuzana Rodovská III - 047 25.09.2009
Pavel Bošanský III - 048 25.09.2009
Dominik Impseil III - 049 25.09.2009
Žaneta Rodovská III - 050 02.09.2010
Eva Grossová III - 051 06.08.2011
Šárka Moravcová III - 052 06.08.2011
Daniel Tokar III - 053 15.10.2011
Marcela Miková III - 054 29.11.2011

 

INTRANET-PŘIHLÁŠENÍ

jméno:
heslo:

NOVINKY

nebyl nalezen žádný záznam

KALENDÁŘ AKCÍ

Seminář poomsae pod vedením mistra Lee

28. 10.

Reprezentace Poomse


Prague Open

4. 11. - 5. 11.

Kalendář akcí


Seminář poomsae pod vedením mistra Lee

11. 11.

Reprezentace Poomse


Knights Nextgen

25. 11. - 26. 11.

Turnaj


KONTAKTY

Český svaz Taekwondo WTF
Zátopkova 100/20, Praha 6

Tel.: +420 604232823

Mail: info@taekwondo-wtf.cz