strana z 8    >>
20. 12. 2014
SERBIA OPEN 2014
Česká reprezentace vyrazila společně s klubovými závodníky pod hlavičkou CZECH TEAMU na další z třídy G-turnajů. Do Srbského Bělehradu se sjelo přes 1200 závodníků asi z 45 zemí a ani v takové konkurenci se naši zástupci neztratili.Úspěšně vstoupili do turnaje naši senioři, kterým se všem podařilo projít prvním kolem. Bohužel v druhém kole narazili na lepší soupeře a dále již nepostoupili.Nejzkušenější závodníci medaile nepřivezli a tak je zastoupili mladší. Kristýna Drobná v prvním kole  ...více
Česká reprezentace ve sportovním zápase nás úspěšně reprezentovala na Croatia Open v Záhřebu. Mezi bezmála 1300 závodníky jsme se neztratili a naši závodníci podali velmi dobré výkony. Nejlepší formu předvedla Adriana Šimánková a Petra Štolbová. Adriana si po 4 výhrách mohla užívat zlatou medaili. Mezi svými soupeřkami porazila i úřadující Mistryni Evropy z Itálie. Petra musela vyhrát ještě jeden zápas navíc. To se jí podařilo a až na vyrovnané finále prokazovala až neuvěřitelnou d ...více
V sobotu 6.12.2014 se v Mělníku konal již tradiční turnaj Taekwondo a to  v technických sestavách Poomsae.  Na turnaj se přihlásilo 148 závodníků v kategorii jednotlivců, přes 40 dvojic a takřka stejný počet trojic.Od rána tak bylo jasné, že závodníky čeká dlouhý den. Po úvodním ceremoniálu, kterého se zúčastnil i starosta města Mělníka pan MVDr. Ctirad Mikeš, byly zahájeny soutěžní kategorie jednotlivců. Závodníci předváděli sportovní sestavy, ve kterých se hodnotí především správnost ...více
23. 5. 2013
Berlin Open 2013
 Sportovní centrum mládeže Praha ve spolupráci s oddíly SK Cobra Dojang Prague a Kangsim Dojang vyjelo na turnaj do Berlína v počtu 18 závodníků. Celkově bylo registrovaných přes 500 soutěžících z Norska, Německa, Polska Rakouska, Slovenska, Slovinska, Turecka, České Republiky a v menším zastoupení z mnoha dalších zemí. V této konkurenci naše výprava získala 3 zlaté, 2 stříbrné a 3 bronzové medaile. Medailisté: 1. místo vybojovali: Lukáš Sládek (SCM - Kangsim Dojang),  ...více
 V neděli 14. dubna 2013 se v kolínské hale Spojů konal již třetí ročník turnaje extraligy a národní ligy poomse Kolín Cup. Pořádajícím klubem byl Taehan v čele s mistrem Lee Youn Jae 7. dan a hlavním organizátorem Danielem Tokarem.  Tento ročník byl výjimečný tím, že se ho poprvé zúčastnili i závodníci z Rakouska a Slovenska a s účastí 170 závodníků ze 14 klubů patřil mezi největší turnaje v technických sestavách – poomse. Závodilo se ve všech věkových i technických k ...více
23. 4. 2013
Scorpions Cup Olomouc
  V sobotu 20. dubna proběhl tradiční Scorpions cup pořádaný  klubem Scorpions Olomouc za podpory českého svazu WTF, města Olomouce a klubových sponzorů.  Letošní  9. ročník pořádaný ve sportovní hale Univerzity Palackého navštívilo 19 týmů z celé České a Slovenské Republiky. V klidné a příjemné atmosféře zahájil turnaj krátkým proslovem primátor města  Martin Novotný.  Boje probíhaly na čtyřech tatami a závodníci odvážně bojovali ve všech kategori ...více
  Naše reprezentace A vyjela na Dutch Open pořádané již tradičně v Eindhovenu a na Belgian Open do Gentu. Oba turnaje se vydařily a celkem se nám podařilo získat 5 cenných kovů. O medaile se zasloužili Dominika Hronová, Adriana Šimánková a Jakub Skořepa, všichni reprezentující TKD Lacek. Dominika si na Dutch Open poradila nejdříve s kazašskou reprezentantkou, v semifinále se závodnicí z Německa a nakonec podlehla francouzské reprezentantce Sarah Adidou (2:5). Ve skvělých výkonec ...více
25. 3. 2013
COBRA CUP 2013
 Sportovní hala Slavie ve Vršovicích hostila v sobotu 23. března 10. ročník Cobra Cupu. Poprvé byl tento turnaj zařazen do nejvyšší soutěže extraligy Taekwondo.  Do metropole se sjeli závodníci ze Slovenska, Polska, Litvy a z 20 českých klubů. Celkový počet zúčastněných se vyšplhal na 266. Na tatami závodníci bojovali jak o medaile, tak o body do celoročních soutěží a o poháry pro týmy. První místo vybojovali TKD Lacek, na 2. místě skončil Sokol Hradec Králové a 3. Taejang Dojang. Přej ...více
  O víkendu 9.-10.3 se konal v Hamburku German Open, A-turnaj, který patří mezi největší v Evropě a na němž Česká reprezentace nemohla chybět. Účast cca 1300 závodníků z 5 kontinentů světa slibovala slušnou konkurenci pro naše reprezentanty. Coachové: Karel Nosek, David Kadlec Závodníci: Viktor Jankovský, Lenka Moravcová, Jakub Skořepa, Dominika Hronová, Adriana Šimánková, Filip Pazderník, Tereza Schindlerová Sobotní představení našich zahájila Lenka Moravcová (TJ So ...více
Letos poprvé se v taekwondo W.T.F. uskutečnilo mistrovství Evropy klubů. Organizace se ujalo Řecko, které celou akci situovalo na začátek ledna (7.-13.1.2013) do Atén. Na mistrovství dorazilo celkem 148 klubů z 15 zemí Evropy. Své zastoupení zde měla i Česká republika v podobě 14 závodníků z klubu Taekwondo Lacek. České barvy zde hájili více než srdnatě. Jako první zasáhl do bojů Štěpán Bláha (Junioři -55 kg). Bojoval velmi dobře, ale na svého soupeře Ioakeimidise Ioannise nestačil. Dal ...více