Zlatá medaile z Mistrovství Evropy Para Taekwondo

Dne 16.září 2016 se ve Varšavě v moderní sportovní hale Torwar konal pátý ročník Mistrovství Evropy v Para-Taekwondo. Toto mistrovství Evropy se zapsalo do historie tím, že se zde poprvé závodilo nejen v kyorugi (sportovní zápas), ale také v poomsae (technické sestavy). Turnaje se zúčastnilo rekordních 147 závodníků z celkem 32 zemí. To z turnaje udělalo prozatím nevětší Para-Taekwondo událost v historii. 

Vůbec poprvé se tohoto turnaje zúčastnila i závodnice z České republiky. Lenka Šimečková, která letos získala již zlatou medaili na Austrian Poomsae Para-Taekwondo Open, se tak stala vůbec první závodnicí, která na ME v para-taekwondo bojovala o medaile. 

Lenka byla na těchto závodech odměněna za svou neskutečnou píli a vytrvalost. Byla skvěle připravena a účast na turnaji brala od začátku nominace velmi vážně a svědomitě. Všechny své soupeřky porazila s velkým bodovým rozdílem a na konci dlouhého dne tak stanula na stupni vítězů se zlatou medailí. Při medailovém ceremoniálu a při české státní hymně bylo v jejích očích vidět slzy štěstí. 


NOVINKY

nebyl nalezen žádný záznam

KALENDÁŘ AKCÍ

Seminář kyorugi a poomsae

5. 5.

Semináře a školení


Czech Open Poomsae 2018

12. 5.

Turnaj


Panter Cup 2018

12. 5.

Kalendář akcí


Hirundo Cup

26. 5.

Turnaj


KONTAKTY

Český svaz Taekwondo WTF
Zátopkova 100/20, Praha 6

Tel.: +420 604232823

Mail: info@taekwondo-wtf.cz