Zlato, stříbro a bronz ze Slovenia open

 

O víkendu 24. – 25. 2. se ve slovinském Mariboru konal první evropský G-turnaj v roce 2018, kterého se zúčastnila česká reprezentace. V sobotu ČR reprezentovalo 8 seniorů a 1 závodník v kadetské kategorii, v neděli se na tatami pod českými barvami k boji připravilo 7 juniorských zápasníků.

Z výše uvedených se nejlépe vedlo dvěma závodnicím – seniorkám a jedné juniorce, konkrétně Dominice Hronové, Ivetě Jiránkové a Petře Štolbové.

Dominice se po třech vyhraných zápasech podařilo ovládnout kategorii -49kg, ve které na Slovenii nenašla přemožitelku. Stejný počet vítězství absolvovala i Iveta, které však tento výsledek v o trochu nabitější kategorii stačil „pouze“ ke stříbrnému umístění. Iveta podala skvělý výkon, ale soupeřka ve finále nám bohužel utnula naděje na druhé seniorské zlato. I tak se našim dívkám podařilo společně s Míšou Kubíkovou (1 vyhraný zápas) vybojovat celkové 3. místo v ženské seniorské kategorii!

Medailovou sbírku zkompletovala Petra Štolbová, která si rovněž třemi vítěznými zápasy došla pro bronzovou medaili poté, co v semifinále nestačila na chorvatskou soupeřku, pozdější vítězku váhové kategorie -59kg.

Všem reprezentantům, kteří hájili české barvy na turnaji Slovenia open děkujeme za jejich výkony a věříme, že na příštích turnajích se zadaří i dalším členům týmu.

 

1.       Místo – Dominika Hronová

2.       Místo – Iveta Jiránková

3.       Místo – Petra Štolbová

 

<pkp>

 

INTRANET-PŘIHLÁŠENÍ

jméno:
heslo:

NOVINKY

nebyl nalezen žádný záznam

KALENDÁŘ AKCÍ

Seminář kyorugi a poomsae

7. 4.

Semináře a školení


Aprílový turnaj 2018

14. 4.

Turnaj


Zkoušky DAN/ POOM

29. 4.

Zkoušky


Zkoušky na DAN

29. 4.

Semináře a školení


Seminář kyorugi a poomsae

5. 5.

Semináře a školení


KONTAKTY

Český svaz Taekwondo WTF
Zátopkova 100/20, Praha 6

Tel.: +420 604232823

Mail: info@taekwondo-wtf.cz