strana z 9    >>
Česká výprava přivezla do Sofie, dějiště mistrovství Evropy do 21 let, 6 nadějných závodníků, kteří se mezi vysokou konkurencí 40 států rozhodně neztratili, a dokonce vybojovali historická umístění. První soutěžní den do bojů vstoupila Dominika Hronová v kategorii do 49 kg. Los jí přidělil první kolo volný postup a do druhého kola se k ní probojovala Ukrajinka. Byl to velmi těžký souboj až do konce. I přes lehkou nervozitu to Dominika zvládla a soupeřku porazila 11:9. Do čtvrtfinále pr ...více
 Po skvělém úspěchu na Slovenia open následovalo dalších 5 medailí, který přivezl český tým z G-turnaje Dutch open. Tři z nich obstarali členové reprezentace.V seniorské kategorii předvedla skvělou formu Dominika Hronová, která si po třech vítězných zápasech zajistila postup až do finále, kde našla jedinou přemožitelku ve své kategorii, soupeřku z Turecka. Další dvě bronzové medaile přidaly juniorky Kristýna Drobná a Eliška Benešová (obě 2 vyhrané zápasy), které zastavily až soupeřky v boji ...více
 MSJ KANADA 2016Český národní tým se zúčastnil mistrovství světa juniorů v kanadském Burnaby. Naši zemi vyjel reprezentovat tým mladých nadějných sportovců ve složení: Dominika Hronová, Michaela Kubíková, David Šimek, Jan Fiala, Natálie Benešová, Petra Štolbová a Kristýna Drobná. Celému šampionátu předcházel i čas strávený přímo na místě a využitý k tréninku a k aklimatizaci. Jako první vstoupila do turnaje závodnice Michaela Kubíková, která svým bojem otevře působení českých  ...více
 Iveta Jiránková navázala na svůj úspěch ze Serbia Open a i na Croatia Open vybojovala medaili, tentokrát bronzovou. V semifinále nestačila na celkovou vítězku Danielu Rottolo z Itálie. Ivetě moc gratulujeme a doufáme, že v tak skvělých výkonech bude pokračovat.
 Neuvěřitelný turnaj má za sebou česká reprezentace. Společně s Czech týmem se vypravila na letošní první G-turnaj po prázdninách a reprezentanti mají „formu“! Hlavně juniorští závodníci ukázali skvělé výkony a sami vybojovali 6 medailí a před MS juniorů, tak velmi ztížili práci reprezentačním trenérům při výběru.Po dlouhé době se nám podařilo získat opět medaili v seniorské kategorii. Povedlo se to Dominice Hronové v kategorii do 52 kg, když zvítězila ve dvou bojích a pora ...více
První červnový víkend vyjela česká reprezentace do rakouského Innsbrucku hájit národní barvy na turnaj Austria open, jeden z největších G-turnajů v Evropě. Vloni se na tomto turnaji sešlo kolem 2000 závodníků a bojovalo se na rekordních 18ti plochách. Letos byla konkurence o něco méně početná, zato objektivem trenérů českého národního týmu srovnatelná, ne-li kvalitnější.Do bojů o medaile s úspěchem vstoupili David Šimek (2 vyhrané zápasy), který v semifinále těsně podlehl svému soupeři a  ...více
 O víkendu 15. - 16. dubna 2016 se do Prahy sjelo přes 40 mladých nadějných sportovců, aby si společně zatrénovali, sebrali nové zkušenosti a metody jiných než klubových trenérů a hlavně navzájem poznali. Kemp se skládal ze tří tréninků (jeden v pátek, dva v sobotu), na kterých si závodníci kategorií kadeti a žáci mohli mimojiné i zazápasit na elektronické vesty DaeDo i elektronické helmy.Na kemp se sjeli zástupci ze 7 českých klubů z různých koutů ČR. Tréninky vedli trenéři českého národní ...více
 Druhý březnový víkend vyjela česká reprezentace do holandského Eindhovenu hájit národní barvy na turnaj Dutch open, jeden z největších G-turnajů v Evropě. Letos vyjel Czech national team ve slušném počtu a společně s lidmi, kteří startovali za Czech team, bylo závodníků české národnosti na turnaji celkem 25.Z 16 členů národního týmu se podařilo 10 z nich projít svým prvním zápasem, což považujeme na turnaji, jako je Dutch open, za skvělý výkon. Dalšími koly se pak ještě probojovala Á ...více
 Velmi povedený víkend má za sebou reprezentace kyorugi, která vyjela na první G-turnaj v novém roce do Slovinska. Velká část našich juniorů má za sebou přechod z kadetské kategorie a tedy jsme byli v očekávání, jak se jim bude dařit.Bronzovou medaili získala Natálie Benešová, která ve čtvrtfinále zvítězila nad Chorvatkou, ale v semifinále bohužel nestačila na celkovou vítězku Nikolett Nagy. Petra Štolbová prošla třemi zápasy až do finále, kde však s bolavou rukou podlehla Anně Tasla ...více
Další úspěšný turnaj má za sebou reprezentace kyorugi. V sobotu startovali naši senioři, kteří absolvovali minulý týden přípravný kemp ve Stuttgartu a v poté v Praze se slovenským týmem. Bohužel se nikomu nepodařilo projít prvním kolem, avšak někde chybělo opravdu málo.Celkový pocit z turnaje ohromně vylepšila druhá část naší výpravy junioři a kadeti, kteří startovali v neděli. Natálie Benešová si po třech vítězstvích došla pro bronzovou medaili, když v semifinále nestačila na dobře se kryjící C ...více